Vítězem Pojkovski 2015 se stal Korobov

09.10.2015 12:30 | Karpov Poikovsky 2015

Posledním kolem byl ukončen turnaj Pojkovski 2015, jehož se zúčastnil také český zástupce Viktor Láznička. V zajímavém finiši si vítězství připsal Anton Korobov, český hráč konečné pořadí turnaje uzavřel.

0x 4343x Jozef Valenčík

Láznička po dvou porážkách ztrácí

07.10.2015 11:00 | Karpov Poikovsky 2015

Viktor Láznička nebude na sedmé a osmé kolo turnaje Pojkovski vzpomínat v dobrém, obě partie totiž prohrál a s dvěma a půl body uzavírá průběžnou tabulku turnaje. Ve vedení je dvojice Korobov, Bologan.

6x 4511x Jozef Valenčík

Láznička porážku napravil výhrou

05.10.2015 11:10 | Karpov Poikovsky 2015

Viktor Láznička po volném dni v pátém kole prohrál, ihned na to si však svou bilanci napravil a stále se tak drží na bilanci těsně pod padesátiprocentní hranicí. Průběžné pořadí vede trojice Inarkiev, Sutovský a Bologan.

16x 4383x Jozef Valenčík

Po 4. kole vede Bologan

02.10.2015 10:00 | Karpov Poikovsky 2015

Viktor Láznička a s ním také zbylých jedenáct účastníků turnaje Pojkovsky 2015 má za sebou úvodní čtyři kola. Ty nejlépe zvládl Viktor Bologan, který se dostal na tři body.

5x 5115x Jozef Valenčík

Pojkovsky 2015 i s Lázničkou

27.09.2015 04:09 | Karpov Poikovsky 2015

Již pošestnácté se v městečku Pojkovsky v autonomní ruské oblasti Chanty Mansijsk koná silně obsazený mezinárodní turnaj, jenž je zaštítěn jménem bývalého mistra světa Karpova. V letošním ročníku čítá startovní pole opět 10 hráčů, mezi nimi i GM Láznička.