Startuje Liberec Open

11.11.2006 08:00 | Turnaje

V Liberci byl dnes zahájen další díl seriálu Czech Tour - Liberec Open. Hlavního turnaje se účastní celkem 109 šachistů z 8 zemí. V poli napočítáme 3 mezinárodní mistry a 3 mistry FIDE. Nejvýše nasazenými jsou IM Dariusz Mikrut z P...

V Liberci byl dnes zahájen další díl seriálu Czech Tour - Liberec Open. Hlavního turnaje se účastní celkem 109 šachistů z 8 zemí. V poli napočítáme 3 mezinárodní mistry a 3 mistry FIDE. Nejvýše nasazenými jsou IM Dariusz Mikrut z Polska (2426), IM Mario Leskovar z Argentiny (2373) a FM Alexander Chudinovskikh z Ruska (2340). Domácí jedničkou je tak 4.
IM Pavel Vávra - 2295, který ale prohrál hned na úvod s Polákem Adamekem. Remizovalo hned několik favoritů.
Mezi účastníky je i řada místních (hlavně libereckých) hráčů. Náš oddíl reprezentují Sergej Sirota (dnes vyhrál s Udo Vetterem z Německa - 1543), Jirka Ščerba (na úvod prohrál s FM Janem Bartošem - 2194) a Jarda Kučera (startuje remízou s Jiřím Stehlíkem - 2117).

O průběžných výsledcích vás budeme pravidelně informovat.