Deizisau: 12. Neckar Open

21.03.2008 08:00 | Turnaje

Na českou nebo slovenskou účast tradičně bohatý šachový turnaj nedaleko Stuttgartu letos žádného našeho hráče nenabízí, a tak českému divákovi bude nejspíš nejblíže za Turnov hrající GM Falko Bindrich, v turnaji 12. nasazený....

Na českou nebo slovenskou účast tradičně bohatý šachový turnaj nedaleko Stuttgartu letos žádného našeho hráče nenabízí, a tak českému divákovi bude nejspíš nejblíže za Turnov hrající GM Falko Bindrich, v turnaji 12. nasazený. Celkem hraje 324 hráčů, z nichž nejvýše nasazeným je GM Fedorchuk (2652), spolu s Korneevem (2645) také jediný hráč nad hranicí 2600.
Také díky těmto dvěma hráčům se průměr elitní desítky vyšplhal na 2572.

Nejlepší hráči si mezi sebe rozdělí 10.250€ a kdo má k největšímu podílu na této částce nejblíže můžete sledovat na stránkách pořadatelů. V současné chvíli (od 15 hodin) je zahajováno 3. kolo, které můžete sledovat online na 8 šachovnicích. V prvním kole zaváhal až 16 nasazený IM Brandenburg (2475), silnější hráči nechybovali. Výsledky kola druhého zatím pořadatelé neuvedli.