1.česká liga - západ - souhrn 10.kolo

19.03.2007 08:00 | Turnaje

Jasným vítězem 1.české ligy - západ je kolo před koncem Bohemians Praha. Bohemka V 10.kole doma hostila pražskou Holdii a nepřipustila žádné překvapení. Trochu překvapivě podlehla prozatím druhá Slavia Hradec Králové s o záchranu...

Jasným vítězem 1.české ligy - západ je kolo před koncem Bohemians Praha. Bohemka V 10.kole doma hostila pražskou Holdii a nepřipustila žádné překvapení.
Trochu překvapivě podlehla prozatím druhá Slavia Hradec Králové s o záchranu bojujícím 2222 Šk Polabinám. Polabiny hostí v posledním kole Sokol Vršovice a budou potřebovat znovu naplno bodovat.

1.Novoborský ŠK "B" porazil v průběžné tabulce poslední ŠK Dům armády Praha. Novoboráci i bez GM Roberta Cveka, který o víkendu hrál budndesligu, zvládli roli favorita a tak do posledního kola drží bronzovou příčku.

Po remíze v předchozím kole opět naplno boduje CŠOB. Porazila doma hrající Pankrác vysoko 6:2 a v průběžné tabulce jí odsunuje na páté místo.
Domácího prostředí využily oba "sokolské" týmy. Vršovice porazily TJ ŠO Chrudim 5:3 a do posledního kola mají již dostatečný náskok od sestupových míst. Plzenští musí ještě zabrat. V 10.kole porážejí těsným výsledkem 4,5:3,5 Sokol Vyšehrad "B". V posledním kole zavítá Plzeň do Nového Boru.