Zatím to cinká, jen vydržet!

09.08.2010 10:09 | MEU mládeže

Včerejší den na MEU mládeže do 14 let v rakouském Murecku patřil k těm velmi úspěšným - naše devítičlenná výprava zaznamenala skvělých 7 bodů, čímž s rezervou překročila hranici nutnou pro zmrzlinu za odměnu, jak jsme se dozv...

Včerejší den na MEU mládeže do 14 let v rakouském Murecku patřil k těm velmi úspěšným - naše devítičlenná výprava zaznamenala skvělých 7 bodů, čímž s rezervou překročila hranici nutnou pro zmrzlinu za odměnu, jak jsme se dozvěděli z živých zpráv pana Lišky přímo z místa konání. Skvěle si počíná Honza Petr z Bohemians Praha (foto) v kategorii do 12 let, kterou bezchybným výkonem 5/5 zatím vede (4. je Christopher Repka) a na první šachovnici kategorie U10 se potkají hned oba naši chlapci – smíchovský Nguyen Thai Dai Van a novoborský Jirka Liška (po 4,5). Kategorii do 8 let vede Slovenka Eszter Morvay, její kolegyně Dominika Ferková je mezi slečnami stříbrná. V nejtěžší nejstarší kategori je na skvělém 4. místě Oliver Tropp.