Dobrovický rapid - Cukrovary TTD a.s. – open

04.03.2007 08:00 | Turnaje

Dobrovický rapid v letošním ročníku navštívilo 120 šachistů. Turnaj se hrál švýcarským systémem na 9 kol, tempem 2 x 20 minut. Šachisté různé výkonnosti sehráli během celého dne 540 soutěžních partií. Po celodenním boji ...

Po celodenním boji se vítězem turnaje se stal IM Martin Petr z Šk Rapid Pardubice se ziskem 7,5 bodu. 2. místo obsadil Michal Novotný z 2222 Šk Polabiny se stejným bodovým ziskem, jen pouze s horším pomocným hodnocením.
Bronz patří IM Davidu Kaňovskému z Agentury 64 Grygov se ziskem 7 bodů.
Nejúspěšnější ženou turnaje se stala Lucie Jínová z 1. Novoborský Šk. V kategorii juniorů do 20 let zvítězil celkový vítěz Martin Petr. Soutěž juniorek vyhrála Andrea Šoltysová z pořádajícího Šachklubu města Dobrovice.